Asociacijos Naujienos

Autoverslininkai išsirinko naują vadovybę

Nuo 1994-ųjų dirbanti Lietuvos autoverslininkų asociacijos (LAA) nariai sausio 10 dieną surengtame visuotiniame ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime, vienbalsiai pritarė siūlymui, kad  antrą kadenciją šios visuomeninės organizacijos prezidento pareigas eitų Petras Ignotas.

Automobilių prabangos mokestis: racionalumo paieškos

Po pusmetį trukusio diskusijų apie mokesčius automobiliams štilio, politikai vėl prisiminė šį biudžeto lopymo rezervą. Deja, užuot įsigilinus į problemos esmę, kitų šalių patirtį ir priėmę ne pačius populiariausius, tačiau svarbius sprendimus, politikai skraido populizmo debesyse ir bando išrasti dviratį.

Naujų automobilių prekyboje – mažiau „pilkųjų dėmių“

Lietuvos autoverslininkų asociacija (LAA) tikisi, kad nuo kitų metų pradžios įsigaliosiantys Vartojimo kredito įstatymo pakeitimai dar labiau subalansuos transporto priemonių pardavėjų, jų klientų, bankų–kredito davėjų santykius.

Lietuvos autoverslininkų asociacija ir Aplinkos ministerija kurs „filtrus“ pavojingoms atliekoms

Lietuvos autoverslininkų asociacijos (LAA) iniciatyva įvyko pirmasis automobilių gamintojų ir importuotojų bei Aplinkos ministerijos, jos reguliavimo srities institucijų pasitarimas, kurio metu aptarta eksploatuoti netinkamų transporto priemonių identifikavimo tvarka, įvežimo į šalį kontrolė.

Dešiniavairiai automobiliai: Europos lobistų šou

Prieš maždaug mėnesį Europos Komisija pranešė nusprendusi paduoti Lietuvą į ES Teisingumo teismą dėl to, kad mūsų šalyje nepašalintos dešiniavairių automobilių registracijos kliūtys, o tai esą pažeidžia laisvo prekių judėjimo principus.