Naujai išrinkta asociacijos valdyba

Lietuvos autoverslininkų asociacijos prezidente tapo Asta Bagdonavičienė

 Š. m. kovo mėn. Lietuvos autoverslininkų asociacija (LAA) metinio visuotinio susirinkimo metu išsirinko naują valdybą. Valdybos pirmininke - LAA prezidente tapo Asta Bagdonavičienė. Ji pakeitė anksčiau šias pareigas ėjusį Petrą Ignotą.

 Anot A. Bagdonavičienės, naujoji valdyba ne tik tęs jau pradėtus darbus, bet ir imsis naujų projektų. „Pagrindiniai naujosios valdybos veiklos prioritetai – „žaliųjų“ projektų inicijavimas Seime ir Vyriausybėje, automobilių parko atnaujinimas. Dar vienas svarbus prioritetas – klientų aptarnavimo standartų diegimo skatinimas ne tik autorizuotuose, bet ir automobilių remonto paslaugas teikiančiuose, bet konkretaus prekinio ženklo neatstovaujančiuose servisuose“, – sakė A. Bagdonavičienė.

 Tarp kitų svarbių valdybos uždavinių naujoji prezidentė įvardino ir saugaus eismo projektų skatinimą, visuomenės švietimą, darbuotojų kvalifikacijos kėlimo organizavimą automobilių verslo įmonėse. Išlaikant LAA veiklos tęstinumą, bus tęsiami ir dabar vykdomi projektai.

 Naujoji prezidentė A. Bagdonavičienė turi 17 metų patirtį automobilių versle, iš kurių daugiau nei 10 metų vadovavo įmonėms UAB „Krasta Auto“ bei UAB „Autobrava“, atstovaujančioms  BMW, MINI, „Fiat“ ir „Alfa Romeo“ ženklams. Taip pat A. Bagdonavičienė buvo „Modus grupės“ valdybos narė ir LAA narė. 

 Naujosios LAA valdybos nariais išrinkti UAB „Fakto Auto“ generalinis direktorius Donatas Rutkauskas, UAB „Inchcape Motors“ generalinis direktorius Donatas Stanionis, UAB „Moller Auto“ direktorius Tomas Deržanauskas ir UAB „Amanda“ direktorius Algis Narutis.