Lietuva - Europos automobilių sąvartynas

Lietuvos autoverslininkų asociacija ir transporto priemonių rinkos tyrimų bei analizės įmonė ,,DataCenter“ kviečia į spaudos konferenciją ,,2012 metų automobilių rinkos rezultatai, automobilių parko formavimosi tendencijos, 2013 metų prognozės“, kuri vyks šių metų sausio 31 d. 11 val. Lietuvos naujienų agentūros ,,ELTA“ konferencijų salėje, Gedimino pr.21/2, Vilniuje.
Lietuva pagal naujų automobilių pardavimus beviltiškai atsilieka ne tik nuo estų, bet pamažu pralaimi ir „braliukams“ latviams. Ką šios tendencijos liudija? Kur stovi riboženkliai tarp racionalumo ir eismo saugumo? Kiek mokesčių mokėtojams kainuoja populistiniai valdžios sprendimai arba jokių sprendimų nepriėmimas?
Konferencijoje bus pristatyta detali statistinės informacijos apie naujų ir naudotų lengvųjų automobilių parko analizė. Renginyje įžvalgomis apie svarbiausius procesus ir labiausiai tikėtinus ateities scenarijus pasidalins Lietuvos autoverslininkų asociacijos prezidentas Petras Ignotas ir ,,DataCenter“ vadovas Andrius Verbyla.
Numatoma konferencijos trukmė iki 45 min.
Kontaktinis asmuo:
Mindaugas Beišys, Lietuvos autoverslininkų asociacija, tel. (8 5) 2301224, el.p. mindaugas.beisys@laa.lt